Kody do gry: Alpha Protocol Szpiegowska gra RPG (PC)
Alpha Protocol: Szpiegowska gra RPG Aktywacja kodów odbywa się poprzez modyfikowanie pliku DefaultDamageTypesData.ini, dlatego polecamy zrobienie kopii zapasowej.
Kody polegają na zmienianiu siły rażenia uzbrojenia. Dla każdego typu jest oddzielna linijka w pliku, gdzie należy zmodyfikować wartości. Przykładowo, jeśli chcecie, aby pistolet na strzałki usypiające zadawał obrażenia na poziomie 100 punktów to musicie zmienić w pliku wpis na ten:

APGame.APDmgType_Traquilizer BaseDamage=-100 ArmorPenetration=-100

DODATKOWE WYZWANIA W PROLOGU

W trakcie rozgrywania pierwszej misji gry będziesz miał okazję do wykonania dodatkowych zleceń dla Seana, Miny i Alana. W celu ich odblokowania na każdym z trzech torów przeszkód będziesz musiał zdobyć satysfakcjonującą liczbę punktów. Sean zaproponuje Ci przyjacielski zakład, Mina poprosi o uśpienie kolegi z pomocą specjalnego pistoletu, a Alan będzie chciał żebyś przekradł się do miejsca składowania cennych dokumentów. Jeżeli za pierwszym razem nie zdobędziesz wymaganej liczby punktów to na szczęście dane wyzwanie będziesz mógł dowolną ilość razy powtórzyć.

NOWE PRZEDMIOTY OFEROWANE NA CZARNYM RYNKU

W celu odblokowywania nowych przedm iotów na czarnym rynku warto się przede wszystkim kontaktować z lokalnymi handlarzami bronią, między innymi z Grigorim w Moskwie i Stevenem w Tajpeju. Dodatkowo nowe przedmioty możesz odblokować jeżeli w trakcie rozgrywania głównych misji wykonasz zadania po myśli danej osoby czy organizacji.

BONUSOWE CELE MISJI

W grze występują dwa typy bonusowych celów misji. Pierwsza grupa to zadania, które możesz odblokować wyłącznie poprzez zakupienie danych wywiadowczych z poziomu kryjówki. Dodatkowo już w trakcie przechodzenia misji warto badać okolicę, gdyż odnajdywanie obiektów z otoczenia czy włamywanie się do komputerów może doprowadzić do wypełniania pobocznych zadań.

PROSTA NEUTRALIZACJA SYSTEMÓW BEZPIECZEŃSTWA

W miarę możliwości jak najwcześniej odblokuj pierwszą zdolność z drzewka umiejętności technicznych (Technical Aptitude). Spowoduje to, że będziesz mógł używać ładunków EMP do otwierania bramek czy włamywania się do komputerów. Jest to szczególnie przydatne w dalszych misjach, w których pojawiają się trudniejsze do rozbrojenia systemy wroga.

Uwaga: kody do Alpha Protocol Szpiegowska gra RPG na (PC) zostaly przetestowane i powinny poprawnie dzialac. W opisie zostalo wyjasnione jak nalezy wpisywac kody dlatego nie udzielamy juz rad dotyczacych wlasciwego wpisywania kodow, i tym podobnych. Kody do gry Alpha Protocol Szpiegowska gra RPG. Cheats, tips & trics, download.

Podobne gry: