Kody do gry: BioShock Infinite (PC)
ZADANIA POBOCZNE

Dobrze jest podejmować się przechodzenia wszystkich otrzymywanych zadań pobocznych. Przemawiają za tym dwa czynniki. Po pierwsze, opcjonalne questy w większości przypadków nie są skomplikowane, przez co nie stracisz na ich wykonywaniu zbyt dużo czasu. Po drugie, zaliczanie pobocznych misji wiąże się zazwyczaj z bardzo cennymi profitami, jak chociażby nowymi infuzjami czy elementami ekwipunku głównego bohatera.

UŻYWANIE WYTRYCHÓW

Wszystkie zamknięte pomieszczenia i obiekty wymagają zużywania wytrychów (od jednego do pięciu). Z racji tego, że wytrychy pozyskuje się w niewielkich ilościach i nie są one tanie w zakupie, dobrze jest zapisywać swoje postępy przed każdym ich użyciem. Zaletą tej metody jest to, że w przypadku włamania się do obszaru z mało wartościowymi skarbami będziesz mógł wczytać poprzedni stan i zachować wytrychy na lepszą okazję.

EKSPLORACJA OTOCZENIA

Podobnie jak w przypadku poprzednich tytułów z serii BioShock, niezwykle istotnym aspektem zabawy jest bardzo staranna eksploracja wszystkich odwiedzanych lokacji, ze szczególnym uwzględnieniem wszelakiego rodzaju skrzyń i pojemników. Pozwoli ci to przede wszystkim na pozyskiwanie funduszy na przyszłe zakupy, ale możesz też w ten sposób zdobywać inne wartościowe przedmioty (np. amunicję).

Uwaga: kody do BioShock Infinite na (PC) zostaly przetestowane i powinny poprawnie dzialac. W opisie zostalo wyjasnione jak nalezy wpisywac kody dlatego nie udzielamy juz rad dotyczacych wlasciwego wpisywania kodow, i tym podobnych. Kody do gry BioShock Infinite. Cheats, tips & trics, download.