Kody do gry: Borderlands 2 (PC)
SZYBKA GRA: PODRÓŻ PO ŚWIECIE GRY

W trakcie przemierzania kolejnych lokacji pamiętaj o aktywowaniu wszystkich odnajdywanych terminali szybkiej podróży, oznaczanych na mapie okolicy ikonami monitorów. Podobnie jak w przypadku poprzedniej odsłony cyklu gra pozwala na bezpłatne i natychmiastowe przemieszczanie się pomiędzy uaktywnionymi konsolami.

ZMIANA POZIOMu TRUDNOŚCI QUESTÓW

Analogicznie do pierwszej części serii gra informuje zawsze o poziomie trudności każdego z rozpoczętych zadań. Stopień trudności jest uzależniony od aktualnego poziomu doświadczenia sterowanej postaci. Jeśli więc wykonanie jakiegoś zadania sprawia Ci mnóstwo problemów postaraj się awansować o kilka poziomów doświadczenia, dokonując tego poprzez zaliczenie prostszych misji lub stoczenie serii bitew z przeciwnikami napotkanymi w trakcie swobodnej eksploracji świata gry.

PROSTSZE ELIMINOWANIE PRZECIWNIKÓW

Wrogów o wiele łatwiej jest atakować z pomocą pojazdów, przy czym gra niestety przyznaje z tytułu ich eliminowania mniej punktów doświadczenie. Ograniczenie to można jednak obejść, albowiem liczy się jedynie moment śmierci danego oponenta. Przeciwnika możesz w rezultacie osłabić atakując go z wnętrza pojazdu, po czym wysiąść z maszyny i osobiście się z nim rozprawić.

Uwaga: kody do Borderlands 2 na (PC) zostaly przetestowane i powinny poprawnie dzialac. W opisie zostalo wyjasnione jak nalezy wpisywac kody dlatego nie udzielamy juz rad dotyczacych wlasciwego wpisywania kodow, i tym podobnych. Kody do gry Borderlands 2. Cheats, tips & trics, download.