Kody do gry: Crysis 3 (PC)
NANOKOMBINEZON

Podobnie jak w poprzednich częściach serii bardzo wskazane jest nieustanne monitorowanie paska energii nanokombinezonu. Jeżeli widzisz, że energia znajduje się na wyczerpaniu wycofuj się z pola bitwy lub chowaj się w dobrym miejscu, tak by w spokoju zaczekać na jego ponowną regenerację. Jest to bardzo istotne na wyższych poziomach trudności, bo wtedy jeszcze łatwiej jest o szybkie pozbawienie nanostroju całego zapasu energii.

SKANOWANIE OTOCZENIA

Po wkroczeniu do każdej nowej lokacji rekomendowane jest dokładne zeskanowanie okolicy. Ma to na celu przede wszystkim zlokalizowanie i oznaczenie przez wizjer nanokombinezonu przebywających w danym miejscu przeciwników. Dodatkową zaletą tej metody działania jest również możliwość zlokalizowania interaktywnych urządzeń, które główny bohater może przeprogramować na odległość, odblokowując sobie w ten sposób nowe bezpieczne przejścia czy wręcz przyczyniając się do prostszego wyeliminowania wrogów.

UŻYWANIE ŁUKU

Łuk jest zdecydowanie najbardziej przydatną z broni w grze, szczególnie jeśli masz w planach prowadzenie ostrożnej rozgrywki i nie informowanie przeciwników o swoich poczynaniach. Podstawową zaletą łuku jest to, że możesz używać tej broni bez konieczności znacznego obciążania trybu kamuflażu w nanokombinezonie. Sprawia to, że łuk jest o wiele bardziej pożyteczny od większości standardowych broni z tłumikiem, tym bardziej, że może on być wykorzystywany do eliminowania także bardziej oddalonych celów. Korzystając z okazji warto też przypomnieć o tym, że po każdej udanej egzekucji możesz zbadać ciało przeciwnika celem odzyskania użytych strzał, zakładając oczywiście, że w okolicy jest bezpiecznie.

kody do gry Crysis 3 Teraz w trakcie gry wystarczy wcisnąć ~ i wpisać jedną z poniższych komend:

x_godMode = 1 - nieśmiertelność
y_unlimitedammo = 1 - nieskończona amunicja
z_IgnorePlayer = 1 - wrogowie nas ignorują
x_noweaponlimit = 1 - nosimy dowolną ilość broni
x_playerHealthValue = x - zmiana ilości życia do (x - dowolna wartość)
pl_swimBaseSpeed = x - zmiana szybkość pływania (x - dowolna wartość)
ai_UseAlternativeReadability = x - zmiana języka Koreańczyów (1 - angielski, 0 - koreański)
y_suitarmorhealthvalue = x -zmiana wytrzymałości pancerza (x - dowolna wartość)
y_playerSuitEnergyRechargeDelay = 0 - energia regeneruje się od na bieżąco

Więcej kodów do gry już po premierze.

Uwaga: kody do Crysis 3 na (PC) zostaly przetestowane i powinny poprawnie dzialac. W opisie zostalo wyjasnione jak nalezy wpisywac kody dlatego nie udzielamy juz rad dotyczacych wlasciwego wpisywania kodow, i tym podobnych. Kody do gry Crysis 3. Cheats, tips & trics, download.

Podobne gry: