Kody do gry: Dead Island Riptide (PC)
ŁATWE ZDOBYWANIE DOŚWIADCZENIA

Jednym z najlepszych sposobów na zdobycie dużej ilości punktów doświadczenia (i przy okazji również dodatkowej gotówki) jest podejmowanie się niekończących się wydarzeń, czyli opcjonalnych zadań związanych z dostarczaniem ocalałym poszukiwanych przez nich surowców. Kilka wydarzeń możesz odblokować już w pierwszym obozie Paradise i ich główną zaletą jest to, że poszukiwane przez sojuszników przedmioty zazwyczaj nie są trudne do zlokalizowania (może to być np. powszechnie występujący w świecie gry złom elektroniczny). Oprócz tego w trakcie przemierzania dostępnych lokacji warto jest rozglądać się za okazjami do odblokowywania bardziej złożonych dodatkowych misji, gdyż one również są bardzo dobrze nagradzane (także unikalnymi przedmiotami i dużą ilością gotówki).

SZYBKIE ODNAWIANIE ZAPASÓW

Ciekawą taktyką na bezproblemowe odnawianie najczęściej wykorzystywanych zapasów (np. apteczek, koktajli Mołotowa czy amunicja) jest ponowne odwiedzanie miejsc, w których zawsze one występują, gdyż tego typu przedmioty po pewnym czasie "odradzają się". Proces ten możesz też przyśpieszyć, np. dzięki użyciu opcji szybkiej podróży czy chwilowemu przeniesieniu się do odrębnie ładowanej przez grę lokacji.

FORTYFIKACJA OBOZOWISK

W trakcie rozgrywania głównej kampanii w dość regularnych odstępach czasu bierze się udział w misjach o charakterze defensywnym, w których ocaleli muszą obronić się przed nadciągającą Hordą. Ważną informacją jest to, że możesz przygotować się do każdej tego typu misji i tym samym zwiększyć szanse pomyślnej obrony. Wskazane jest przede wszystkim ustawienie ogrodzeń wokół całego obozu (możesz je dodatkowo podłączyć do prądu dzięki zaliczeniu pobocznej misji Elektryfikacja). Dobrze jest również rozstawić pola minowe wokół ochranianego obozowiska, tak by nadbiegające zombiaki ginęły w wyniku eksplozji min.

Uwaga: kody do Dead Island Riptide na (PC) zostaly przetestowane i powinny poprawnie dzialac. W opisie zostalo wyjasnione jak nalezy wpisywac kody dlatego nie udzielamy juz rad dotyczacych wlasciwego wpisywania kodow, i tym podobnych. Kody do gry Dead Island Riptide. Cheats, tips & trics, download.

Podobne gry: