Kody do gry: Euro Truck Simulator 2 (PC)
Kody na pieniądze w ETS 2

Trainer do Euro Truck Simulator 2 w wersji 1.1.1.

Wersja gry: 1.1.1

Aby skorzystać z funkcji, rozpakuj do katalogu z zainstalowaną grą, a następnie uruchom Trainer. Następnie włącz grę i korzystaj z następujących klawiszy:

Numpad 1 - Dodanie 50.000 €
Numpad 2 - Dodanie 100.000 €
Numpad 3 - Dodaje 500 punktów doświadczenia
Numpad 4 - Dodaje 1000 punktów doświadczenia
Numpad 5 - Zamraża kwotę

Po uruchomieniu gry stwórz profil użytkownika i kup dowolny pojazd. Następnie zapisz stan gry i wyłącz ją. Teraz znajdź katalog, w którym gra zapisała twój savegame - domyślnie znajdziesz go w katalogu: Moje dokumenty/Euro Truck Simulator 2/save. Otwórz ten katalog i znajdź plik: game.sii.

Otwórz plik za pomocą dowolnego edytora tekstu (np. Notatnik) i znajdź w nim linijkę:

money_account: ### gdzie ### to aktualnie posiadana i lość pieniędzy. Zmień wartość po dwukropku na taką jaka Cię interesuje, np: money_account: 300000 zapisz zmiany w pliku, uruchom grę i wczytaj zapisany wcześniej save. Powinieneś mieś na koncie wpisaną sumę (w przykładzie: 300000 euro) Uwaga: Przed edycją jakichkolwiek plików gry zawsze wykonuj ich kopię zapasową na wypadek gdyby coś poszło nie tak.

Uwaga: kody do Euro Truck Simulator 2 na (PC) zostaly przetestowane i powinny poprawnie dzialac. W opisie zostalo wyjasnione jak nalezy wpisywac kody dlatego nie udzielamy juz rad dotyczacych wlasciwego wpisywania kodow, i tym podobnych. Kody do gry Euro Truck Simulator 2. Cheats, tips & trics, download.

Podobne gry: