Kody do gry: Far Cry 3 (PC)
Far Cry 3 to trzecia odsłona popularnej serii pierwszoosobowych strzelanin, w których przemierzamy otwarty świat i bierzemy udział w zróżnicowanych starciach z grupami inteligentnych przeciwników. Gracze wcielają się w Jasona Brody’ego, którego wakacje zostały przerwane w brutalny sposób i w wyniku nieszczęśliwego skoku ze spadochronem ląduje na wyspie, opanowanej przez psychopatycznych piratów...

ODBLOKOWANIE SPECJALNYCH BRONI

Bardzo wskazane jest poczynienie wszystkich kroków mających na celu odblokowanie siedmiu ukrytych w grze specjalnych modeli broni. Chcąc przybliżyć się do pozyskania tych narzędzi zagłady musisz zbierać przedmioty kultu i karty pamięci, a także wyzwalać posterunki, uruchamiać maszty radiowe i zaliczać próby Rakyat.

POSTERUNKI

Przed podjęciem próby przejęcia wybranego przez siebie posterunku dokładnie zbadaj okolicę, najlepiej z bezpiecznej odległości (np. pomagając sobie aparatem fotograficznym). Warto też dokładnie zaplanować sam atak, tak by przez cały czas lub możliwie jak najdłużej pozostawać w ukryciu, zdobywając w ten sposób więcej punktów doświadczenia.

POLOWANIA

Zanim w danym sektorze mapy wyruszysz na polowanie zadbaj o dotarcie do znajdującego się w tej lokacji masztu radiowego z zamiarem zniszczenia szyfratora. Ułatwi ci to proces odnajdywania poszczególnych gatunków zwierząt. W trakcie polowań warto zachować czujność jeśli aktualnie szukasz drapieżników, które mogą zagrozić głównemu bohaterowi. Dobrze jest też wykorzystywać środki transportu na swoją korzyść. Mechanizm ten dotyczy również akwenów wodnych, gdyż bardziej niebezpieczne okazy możesz zabijać uderzając w nie łodzią czy skuterem wodnym.

Są to kody, triki do gry,a jak tylko pojawi się trainer do far cry 3 zostanie tu zmieszony.

Uwaga: kody do Far Cry 3 na (PC) zostaly przetestowane i powinny poprawnie dzialac. W opisie zostalo wyjasnione jak nalezy wpisywac kody dlatego nie udzielamy juz rad dotyczacych wlasciwego wpisywania kodow, i tym podobnych. Kody do gry Far Cry 3. Cheats, tips & trics, download.