Kody do gry: Mafia 2 (PC)
Wpisuj kody podczas gry w miarę szybko i w równym tempie:

municak - nielimitowana amunicja
krefjezivot - odnawia energię (tylko raz w danej misji)
boxer - duże ręce i bronie
jizda - usuwa dachy z kabrioletów
cornufse - otwiera wszystkie samochody
parnik - parodia Titanica pod najbliższym mostem
cumdal - zwiększa pole widzenia
polifluff - nieznane działanie
rozmaz - nieznane działanie


Istnieją też kody w innej wersji Mafia II, lecz wiele osób informuje o tym że nie do końca działają. Jeśli jednak chcesz je wypróbować, to możesz to zrobić robiąc w trakcie gry:

W trakcie gry wciśnij [shift + ~] (tylda)

W ten sposób aktywujesz konsolę, w której możesz wpisać poniższe kody:

Badgangsters = godmode
Deadguns = bronie i amunicja
Mademan = zdrowie

Druga część Mafii, legendarnej już gangsterskiej gry akcji opracowanej w 2002 roku przez zespół Illusion Softworks z Czech.
Akcja rozgrywa się na przełomie lat 40 i 50 ubiegłego stulecia w opanowanych przez organizacje przestępcze Stanach Zjednoczonych. Podobnie jak w protoplaście, tak i tu stajemy się członkiem rodziny mafijnej i wykonujemy przeróżne zlecane przez nią zadania, w skład których wchodzą pościgi samochodowe, morderstwa, kradzieże itp. ¦wiat, w którym toczy się akcja jest w pełni otwarty, opracowano go też z wykorzystaniem nowoczesnego trójwymiarowego silnika graficznego.

Trailer z gry Mafia Warto zobaczyć zapowiada się świetna gra:) :

Uwaga: kody do Mafia 2 na (PC) zostaly przetestowane i powinny poprawnie dzialac. W opisie zostalo wyjasnione jak nalezy wpisywac kody dlatego nie udzielamy juz rad dotyczacych wlasciwego wpisywania kodow, i tym podobnych. Kody do gry Mafia 2. Cheats, tips & trics, download.

Podobne gry: