Kody do gry: NBA Live 2003 (PC)
Graj jako B-Rich

Otwórz ekran kreacji zawodnika i wpisz jako imię DOLLABILLS. Jeżeli prawidłowo wpiszesz kod, pojawi się wiadomość potwierdzająca. B-Rich pojawi się w puli zawodników nie posiadających agenta. Wybierz opcję Sign/Release Player i weĽ zawodnika do drużyny.


Graj jako Busta Rhymes

Otwórz ekran kreacji zawodnika i wpisz jako imię FLIPMODE. Jeżeli prawidłowo wpiszesz kod, pojawi się wiadomość potwierdzająca. Busta Rhymes pojawi się w puli zawodników nie posiadających agenta. Wybierz opcję Sign/Release Player i weĽ zawodnika do drużyny.


Graj jako DJ Clue

Otwórz ekran kreacji zawodnika i wpisz jako imię MIXTAPES. Jeżeli prawidłowo wpiszesz kod, pojawi się wiadomość potwierdzająca. DJ Clue pojawi się w puli zawodników nie posiadających agenta. Wybierz opcję Sign/Release Player i weĽ zawodnika do drużyny.


Graj jako Ghetto Fabulous

Otwórz ekran kreacji zawodnika i wpisz jako imię GHETTOFAB. Jeżeli prawidłowo wpiszesz kod, pojawi się wiadomość potwierdzająca. Ghetto Fabulous pojawi się w puli zawodników nie posiadających agenta. Wybierz opcję Sign/Release Player i weĽ zawodnika do drużyny.


Graj jako Hot Karl

Otwórz ekran kreacji zawodnika i wpisz jako imię CALIFORNIA. Jeżeli prawidłowo wpiszesz kod, pojawi się wiadomość potwierdzająca. Hot Karl pojawi się w puli zawodników nie posiadających agenta. Wybierz opcję Sign/Release Player i weĽ zawodnika do drużyny.


Graj jako Just Blaze

Otwórz ekran kreacji zawodnika i wpisz jako imię GOODBEATS. Jeżeli prawidłowo wpiszesz kod, pojawi się wiadomość potwierdzająca. Just Blaze pojawi się w puli zawodników nie posiadających agenta. Wybierz opcję Sign/Release Player i weĽ zawodnika do drużyny.Łatwe faule

Kiedy twój oponent przewróci cię na ziemię wciśnij [Taking Charge], aby CPU przyznał ci faula.

Uwaga: kody do NBA Live 2003 na (PC) zostaly przetestowane i powinny poprawnie dzialac. W opisie zostalo wyjasnione jak nalezy wpisywac kody dlatego nie udzielamy juz rad dotyczacych wlasciwego wpisywania kodow, i tym podobnych. Kody do gry NBA Live 2003. Cheats, tips & trics, download.

Podobne gry: