Kody do gry: Prototype 2 (PC)
POLOWANIA

Za każdym razem gdy musisz zapolować na jakąś postać zaczynaj od przedostania się na dach jednego z najwyższych budynków znajdujących się w okolicy, albowiem znacząco ułatwi Ci to zlokalizowane miejsca, od którego odbija się impuls. Pamiętaj też, że skanowania możesz wykonywać podczas szybowania oraz sprintu.

PODRÓŻOWANIE MIĘDZY STREFAMI

Kampanię rozpoczyna się w żółtej strefie, a dostęp do zielonej i czerwonej strefy jest odblokowywany dopiero w dalszej fazie rozgrywki i ma to miejsce podczas zaliczania głównych misji. Po odblokowaniu dostępu do danej strefy możesz bezproblemowo powracać do poprzednich stref, wykorzystując do tego celu oznaczone na mapie świata lądowiska. Warto dodać, że akcja ta dostępna jest wyłącznie pomiędzy wykonywaniem misji, czyli podczas swobodnej eksploracji otoczenia.

SPECJALNI PRZECIWNICY

W trakcie rozgrywki rozglądaj się za przeciwnikami, nad których głowami widnieją żółte ikony. Ikona łańcucha DNA oznacza, że za wchłonięcie danego przeciwnika możesz zdobyć dodatkowe punkty doświadczen ia, a ikona pięści oznacza, że możesz rozwinąć losowo wybraną umiejętność Hellera.

KORZYSTANIE Z POJAZDÓW I ŚMIGŁOWCÓW

Gra odblokowuje możliwość korzystania z pojazdów opancerzonych oraz śmigłowców w określonych momentach kampanii i ma to miejsce podczas rozgrywania głównych misji (w przypadku wozów opancerzonych dochodzi do tego tuż po dotarciu do zielonej strefy). Od momentu odblokowania danego środka transportu warto z niego korzystać w tych misjach, w których może Cię to przybliżyć do wykonania otrzymanych zadań.

WCHŁANIANIE INNYCH ISTOT

Na wchłanianie postaci oraz mutantów warto decydować się możliwie jak najczęściej. Początkowo ma to na celu regenerację zdrowia Hellera i jest to szczególnie istotne zanim odblokujesz mutacje automatyzujące ten proces. W dalszej części zabawy używanie opcji wchłaniania ma na celu głównie pozyskiwanie biomasy potrzebnej do odpalania specjalnych ataków. Przy okazji warto dodać, że wchłonięcie danej postaci bez wszczynania alarmu jest możliwe tylko jeśli nie jest ona przez nikogo innego obserwowana (ikony oka).

Uwaga: kody do Prototype 2 na (PC) zostaly przetestowane i powinny poprawnie dzialac. W opisie zostalo wyjasnione jak nalezy wpisywac kody dlatego nie udzielamy juz rad dotyczacych wlasciwego wpisywania kodow, i tym podobnych. Kody do gry Prototype 2. Cheats, tips & trics, download.

Podobne gry: