Kody do gry: Skoki narciarskie 2002 (PC)
1. WejdĽ do gry, kliknij na przycisk Zawodnicy, a póĽniej na nowy i stwórz nowego skoczka, obojętnie jakiego. Następnie wróć na główny ekran gry, wejdĽ w karierę, wybierz któryś z trybów i do kariery włącz nowo stworzonego gracza.

Po ukazaniu się menu z ilością pieniędzy wpisz szybko:

GIMMEMONEY

Od teraz masz 2000000$, a ponadto masz najlepsze narty, kombinezon, udoskonalone cechy zawodnika, który zmienia tożsamość na Wim Bumm, po wpisaniu kodu.


2. WejdĽ do gry, kliknij na przycisk Zawodnicy, a póĽniej na nowy i stwórz nowego skoczka - obojętnie jakiego. Następnie wróć na główny ekran gry i wpisz szybko hasła:

telemark (po tym naciśnij enter)
highjump (również naciśnij enter)

Jeśli nie da to pożądanego efektu, należy czynność powtórzyć aż do skutku :) Teraz możesz grać zawodnikiem Super Burschi, który zastąpił wcześniej stworzonego. Ma on rozwiniętą technikę, kondycję, siłę wyskoku i technikę lądowania, a także wyposażony jest w lepsze narty i kombinezon, dzięki czemu można nim szybować bardzo daleko. Od teraz możemy nim trenować lub brać udział w zawodach.
Uwaga: kody do Skoki narciarskie 2002 na (PC) zostaly przetestowane i powinny poprawnie dzialac. W opisie zostalo wyjasnione jak nalezy wpisywac kody dlatego nie udzielamy juz rad dotyczacych wlasciwego wpisywania kodow, i tym podobnych. Kody do gry Skoki narciarskie 2002. Cheats, tips & trics, download.

Podobne gry: