Kody do gry: Sleeping Dogs (PC)
Kody do gry SD nie zostały jak dotąd wydane ale jest coś co ułatwi, uprzyjemni rozgrywkę. Trainer do gry Sleeping Dogs. Działa z wersją 1.4. Uruchamiamy go, a następnie samą grę, by podczas rozgrywki mieć możliwość używania następujących skrótów:

NUMPAD1 - nieskończone życie
NUMPAD2 - nielimitowane pieniądze
NUMPAD3 - pełny wskaźnik face exp.
NUMPAD4 - zlikwidowanie poszukiwania przez policję
NUMPAD5 - maksymalne poszukiwanie przez policję
NUMPAD6 - maksymalne doświadczenie w kooperacji
NUMPAD7 - maksymalne doświadczenie w gangu
NUMPAD8 - maksymalne doświadczenie w face exp.
NUMPAD+ -  dodanie 10,000 pieniędzy
NUMPAD- - - zabranie 10,000 pieniędzy
NUMPAD. - doświadczenie w kooperacji nigdy nie spada
HOME - wyłączenie wszystkich wprowadzonych przez trainer zmian

Trainer można pobrać w dziale download gry Sleeping Dogs. (pamiętaj że działą z grą w wersji 1.4)

Dodatki / Bonusy Sleeping Dogs
PROSTSZE ODNAJDYWANIE SEKRETÓW Jeżeli nie chcesz wyruszać na poszukiwania sekretów we własnym zakresie, to możesz się z tym trochę wstrzymać. Wybieranie się na randki z niewiastami, którym Wei wpadł w oko, bardzo często przyczynia się bowiem do odblokowywania przez grę lokalizacji określonych kategorii znajdziek (np. wszystkich kapliczek czy posążków).

DEKOROWANIE MIESZKANIA W trakcie przemierzania targowisk i innych lokacji, w których handlarze oferują swoje towary, warto rozglądać się także za tymi interaktywnymi stoiskami, które nie są oznaczane na mini-mapie. Oprócz nabycia przedmiotów pomocnych w czasowym podniesieniu umiejętności Wei’a możliwe jest również spotkanie handlarzy sprzedających obiekty służące do zmiany wystroju jego apartamentu (np. nowe łóżko czy klimatyzator).

Sleeping Dogs zawiera ukryty bonus związany z możliwością odblokowania stroju Rico Rodrigueza, którego wspomniana postać używała w grze Just Cause 2. W celu otrzymania wspomnianego elementu ubioru musisz dysponować dowolnym zapisanym stanem gry z Just Cause 2 na twardym dysku swojego komputera. Nowy strój odnajdziesz w szafie na ubrania Wei Shena i jego założenie usprawnia proces przejmowania kontroli nad innymi pojazdami.

Uwaga: kody do Sleeping Dogs na (PC) zostaly przetestowane i powinny poprawnie dzialac. W opisie zostalo wyjasnione jak nalezy wpisywac kody dlatego nie udzielamy juz rad dotyczacych wlasciwego wpisywania kodow, i tym podobnych. Kody do gry Sleeping Dogs. Cheats, tips & trics, download.

Podobne gry: