Kody do gry: Xpand Rally Xtreme (PC)
W menu należy nacisnąć ~ (tyldę), co spowoduje otwarcie konsoli. W niej należy wpisywać kody (uwaga: wielkość liter ma znaczenie!):

Cheat.AllRaces() - odblokowuje wszystkie rajdy

Xpand Rally Xtreme jest drugą odsłoną ciekawej polskiej gry wyścigowej, w której tematem przewodnim są rajdy samochodowe.

W porównaniu do części pierwszej autorzy chcieli, aby gra charakteryzowała się większym realizm rozgrywki, zawierał bardziej rozbudowane i trudniejsze do ukończenia trasy, oraz posiadał znacznie szerszy wachlarz samochodów.

Najważniejszym elementem gry jest nowy tryb kariery. Po jego wybraniu przed graczem postawione zostaje szereg wyścigów, które różnią się nie tylko lokacją, lecz również ogólnymi założeniami. Najczęściej są to oczywiście rajdy samochodowe, trafią się jednak również inne tryby zabawy takie jak off-road.

Po ukończeniu wyścigu otrzymujemy pewną sumę pieniędzy, które następnie zamieniamy na nowe elementy do samochodu(tuning wizualny ,ale niestety nie ma car audio. Możemy zmodyfikować skrzynię biegów, zakupić wydajniejsze hamulce, lub potężniejszy silnik. Wszystko to, aby zamienić zwykłą furę w prawdziwego potwora.

Pomoc do gry Xpand Rally Xtreme

Uwaga: kody do Xpand Rally Xtreme na (PC) zostaly przetestowane i powinny poprawnie dzialac. W opisie zostalo wyjasnione jak nalezy wpisywac kody dlatego nie udzielamy juz rad dotyczacych wlasciwego wpisywania kodow, i tym podobnych. Kody do gry Xpand Rally Xtreme. Cheats, tips & trics, download.

Podobne gry: