Kody do gier - wyrazy wpisywane w czasie gry w grach komputerowych , majace na celu ulatwienie (lub niekiedy utrudnienie) rozgrywki (np. poprzez niesmiertelnosc, nieskonczonosc amunicji itp.).Rewolucyjny serwis z kodami do gier na komputer pc na stronie znajdziesz pomoce do gier, strona jest jedna z wiekszych baz w polskim Internecie!

Wyniki gier zaczynających się na literę h

Hunter hunted okladka gry

Hunter hunted (PC)

brak opisu gry
Hype - The time quest okladka gry

Hype - The time quest (PC)

Gracz wciela się w postać bohaterskiego Hype'a, wiernego rycerza króla Taskana IV. Staje się on ofiarą klątwy Barnaka - Czarnego Rycerza, na skutek czego zostaje zamieniony w kamień i trafia w przeszłość. Hype musi powrócić do swojej epoki, przywrócić pokój w królestwie Taskana i...
Hyperblade okladka gry

Hyperblade (PC)

brak opisu gry
Hypercycles okladka gry

Hypercycles (PC)

brak opisu gry

Co to sa Tipsy? - zasadniczo przyjęło się, ze tips znaczy to samo co cheat(cheaty). Ale tak naprawdę kody sa to rozmaite podpowiedzi do gry (np. rozbij okno w trzeciej planszy - a znajdziesz sekretna lokacje), a nie kody do wpisywania. Tym niemniej można cheaty nazywać tipsami - to w sumie żaden błąd. Istnieją również specjalne programy tzw. trainery które mogą w dużym stopniu ułatwić rozrywkę.
Strona 11 z 11
<<Początek 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Koniec>>