Kody do gier - wyrazy wpisywane w czasie gry w grach komputerowych , majace na celu ulatwienie (lub niekiedy utrudnienie) rozgrywki (np. poprzez niesmiertelnosc, nieskonczonosc amunicji itp.).Rewolucyjny serwis z kodami do gier na komputer pc na stronie znajdziesz pomoce do gier, strona jest jedna z wiekszych baz w polskim Internecie!

Wyniki gier zaczynających się na literę h

Hard truck 2 okladka gry

Hard truck 2 (PC)

brak opisu gry
Hardwar okladka gry

Hardwar (PC)

brak opisu gry
Hare raising havoc okladka gry

Hare raising havoc (PC)

brak opisu gry
Harpoon okladka gry

Harpoon (PC)

brak opisu gry
Harpoon 2 okladka gry

Harpoon 2 (PC)

brak opisu gry
Harry Potter i Insygnia Śmierci okladka gry

Harry Potter i Insygnia Śmierci (PC)

Harry Potter i Insygnia Śmierci (w oryginale: Harry Potter and the Deathly Hallows) to siódma i ostatnia odsłona serii gier o tytułowym czarodzieju, stworzona oczywiście na podstawie bestsellerowej książki autorstwa J. K. Rowling. Za opracowanie produkcji odpowiada...

Co to sa Tipsy? - zasadniczo przyjęło się, ze tips znaczy to samo co cheat(cheaty). Ale tak naprawdę kody sa to rozmaite podpowiedzi do gry (np. rozbij okno w trzeciej planszy - a znajdziesz sekretna lokacje), a nie kody do wpisywania. Tym niemniej można cheaty nazywać tipsami - to w sumie żaden błąd. Istnieją również specjalne programy tzw. trainery które mogą w dużym stopniu ułatwić rozrywkę.
Strona 3 z 11
<<Początek 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Koniec>>