Kody do gier - wyrazy wpisywane w czasie gry w grach komputerowych , majace na celu ulatwienie (lub niekiedy utrudnienie) rozgrywki (np. poprzez niesmiertelnosc, nieskonczonosc amunicji itp.).Rewolucyjny serwis z kodami do gier na komputer pc na stronie znajdziesz pomoce do gier, strona jest jedna z wiekszych baz w polskim Internecie!

Wyniki gier zaczynających się na literę i

I - War okladka gry

I - War (PC)

brak opisu gry
Ibix the viking okladka gry

Ibix the viking (PC)

brak opisu gry
Icarus okladka gry

Icarus (PC)

brak opisu gry
Ice and fire okladka gry

Ice and fire (PC)

brak opisu gry
Icewind dale okladka gry

Icewind dale (PC)

brak opisu gry
Icewind dale 2 okladka gry

Icewind dale 2 (PC)

brak opisu gry
Icy tower okladka gry

Icy tower (PC)

Icy Tower jest darmową grą zręcznościową. Polega ona na tym, aby wejść na sam szczyt pewnej wieży. Za każdym razem, gdy upłynie czas, ekran podnosi się coraz szybciej. Głównym bohaterem jest Harold, raper przyjaźnie nastawiony do życia. Gra może wydawać się prostą,...
Ignition okladka gry

Ignition (PC)

brak opisu gry

Co to sa Tipsy? - zasadniczo przyjęło się, ze tips znaczy to samo co cheat(cheaty). Ale tak naprawdę kody sa to rozmaite podpowiedzi do gry (np. rozbij okno w trzeciej planszy - a znajdziesz sekretna lokacje), a nie kody do wpisywania. Tym niemniej można cheaty nazywać tipsami - to w sumie żaden błąd. Istnieją również specjalne programy tzw. trainery które mogą w dużym stopniu ułatwić rozrywkę.
Strona 1 z 5
<<Początek 1 2 3 4 5 Koniec>>