Kody do gier - wyrazy wpisywane w czasie gry w grach komputerowych , majace na celu ulatwienie (lub niekiedy utrudnienie) rozgrywki (np. poprzez niesmiertelnosc, nieskonczonosc amunicji itp.).Rewolucyjny serwis z kodami do gier na komputer pc na stronie znajdziesz pomoce do gier, strona jest jedna z wiekszych baz w polskim Internecie!

Wyniki gier zaczynających się na literę j

Jet moto okladka gry

Jet moto (PC)

brak opisu gry
Jet strike okladka gry

Jet strike (PC)

brak opisu gry
JezzBall okladka gry

JezzBall (PC)

brak opisu gry
Jill of the jungle okladka gry

Jill of the jungle (PC)

brak opisu gry
Jim power okladka gry

Jim power (PC)

brak opisu gry
Joint strike fighter okladka gry

Joint strike fighter (PC)

brak opisu gry
Joint Task Force okladka gry

Joint Task Force (PC)

brak opisu gry
Juiced okladka gry

Juiced (PC)

Juiced- Szybcy i Gniewni to tytuł z 2005 roku wydany przez studio THQ- twórców Warhammera 40.000 Dawn of War uznawanego przez wielu za ideał RTS. Juiced pod względem oprawy graficznej, pomimo upływu lat trzyma się przyzwoicie i nie kole w oczy, gdy się w nią gra. Muza daje radę, co...
Jungle strike okladka gry

Jungle strike (PC)

brak opisu gry
Jurassic park okladka gry

Jurassic park (PC)

brak opisu gry

Co to sa Tipsy? - zasadniczo przyjęło się, ze tips znaczy to samo co cheat(cheaty). Ale tak naprawdę kody sa to rozmaite podpowiedzi do gry (np. rozbij okno w trzeciej planszy - a znajdziesz sekretna lokacje), a nie kody do wpisywania. Tym niemniej można cheaty nazywać tipsami - to w sumie żaden błąd. Istnieją również specjalne programy tzw. trainery które mogą w dużym stopniu ułatwić rozrywkę.
Strona 3 z 4
<<Początek 1 2 3 4 Koniec>>