Kody do gier - wyrazy wpisywane w czasie gry w grach komputerowych , majace na celu ulatwienie (lub niekiedy utrudnienie) rozgrywki (np. poprzez niesmiertelnosc, nieskonczonosc amunicji itp.).Rewolucyjny serwis z kodami do gier na komputer pc na stronie znajdziesz pomoce do gier, strona jest jedna z wiekszych baz w polskim Internecie!

Wyniki gier zaczynających się na literę s

Saboteur 2 okladka gry

Saboteur 2 (PC)

brak opisu gry
Saboteur ninja okladka gry

Saboteur ninja (PC)

brak opisu gry
Saboteur ninja 2 okladka gry

Saboteur ninja 2 (PC)

brak opisu gry
Sacred okladka gry

Sacred (PC)

Odwiedź niesamowity świat fantasy, przedstawiony w grze RPG - sacred. Czeka na Ciebie epicka fabuła, ciekawe zadania do wykonania i świat tak rozległy, że gwarantuje niespotykaną dotąd wolność poruszania się i eksploracji. Gracz wybiera jednego z 7 dostępnych bohaterów, z...
Sacrifice okladka gry

Sacrifice (PC)

brak opisu gry
Saints Row 2 okladka gry

Saints Row 2 (PC)

Saints Row2. Kiedy zaczynałem byłem nikim. Zwyczajny chłopak z ulicy, który nie ma nic do stracenia. Potem poznałem Juliusa i wszystko się zmieniło. Wstąpiłem do 3rd street saints i moje życie nabrało rozpędu. Miałem kobiety, ciuchy, bryki i władzę nad Stilwater. To...
Saints Row 3 The Third okladka gry

Saints Row 3 The Third (PC)

Saints Row The Third to kolejna odsłona tytułowej serii budzącej słuszne skojarzenia z Grand Theft Auto. Podobnie, jak w produkcjach Rockstar Games, mamy tutaj do czynienia z sandboxem, czyli grą charakteryzującą się otwartym światem i nieliniowym charakterem rozgrywki.
Samorost 2 okladka gry

Samorost 2 (PC)

brak opisu gry
Sand storm okladka gry

Sand storm (PC)

brak opisu gry
Sand warriors okladka gry

Sand warriors (PC)

brak opisu gry

Co to sa Tipsy? - zasadniczo przyjęło się, ze tips znaczy to samo co cheat(cheaty). Ale tak naprawdę kody sa to rozmaite podpowiedzi do gry (np. rozbij okno w trzeciej planszy - a znajdziesz sekretna lokacje), a nie kody do wpisywania. Tym niemniej można cheaty nazywać tipsami - to w sumie żaden błąd. Istnieją również specjalne programy tzw. trainery które mogą w dużym stopniu ułatwić rozrywkę.
Strona 1 z 28
<<Początek 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 Koniec>>