Kody do gier - wyrazy wpisywane w czasie gry w grach komputerowych , majace na celu ulatwienie (lub niekiedy utrudnienie) rozgrywki (np. poprzez niesmiertelnosc, nieskonczonosc amunicji itp.).Rewolucyjny serwis z kodami do gier na komputer pc na stronie znajdziesz pomoce do gier, strona jest jedna z wiekszych baz w polskim Internecie!

Wyniki gier zaczynających się na literę t

Torchlight 2 okladka gry

Torchlight 2 (PC)

Torchlight II Przed laty bohaterowie Torchlight ocalili swą osadę od zagłady. Źródło mocy pierwotnego zła dostało się jednak w niepowołane ręce, grożąc zachwianiem delikatnej równowagi sześciu żywiołów. Będąc świadkiem przerażającej skali...
Torrente okladka gry

Torrente (PC)

brak opisu gry
Total annihilation okladka gry

Total annihilation (PC)

brak opisu gry
Total carnage okladka gry

Total carnage (PC)

brak opisu gry
Total mania okladka gry

Total mania (PC)

brak opisu gry
Total mayhem okladka gry

Total mayhem (PC)

brak opisu gry
Toy Golf Extreme okladka gry

Toy Golf Extreme (PC)

Gra Toy Golf Extreme pozwala graczowi na grę w golfa w garażu, pokoju dziennym, kuchni i sypialni. Wykaż się zręcznością i umieść piłkę w jednym z dołków.
Toy story 2 okladka gry

Toy story 2 (PC)

brak opisu gry

Co to sa Tipsy? - zasadniczo przyjęło się, ze tips znaczy to samo co cheat(cheaty). Ale tak naprawdę kody sa to rozmaite podpowiedzi do gry (np. rozbij okno w trzeciej planszy - a znajdziesz sekretna lokacje), a nie kody do wpisywania. Tym niemniej można cheaty nazywać tipsami - to w sumie żaden błąd. Istnieją również specjalne programy tzw. trainery które mogą w dużym stopniu ułatwić rozrywkę.
Strona 13 z 17
<<Początek 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 Koniec>>