Kody do gier - wyrazy wpisywane w czasie gry w grach komputerowych , majace na celu ulatwienie (lub niekiedy utrudnienie) rozgrywki (np. poprzez niesmiertelnosc, nieskonczonosc amunicji itp.).Rewolucyjny serwis z kodami do gier na komputer pc na stronie znajdziesz pomoce do gier, strona jest jedna z wiekszych baz w polskim Internecie!

Wyniki gier zaczynających się na literę t

The lost vikings okladka gry

The lost vikings (PC)

brak opisu gry
The lost vikings 2 okladka gry

The lost vikings 2 (PC)

brak opisu gry
The moon project okladka gry

The moon project (PC)

brak opisu gry
The mummy okladka gry

The mummy (PC)

brak opisu gry
The patrican 2 okladka gry

The patrican 2 (PC)

brak opisu gry
The punisher okladka gry

The punisher (PC)

„The Punisher” to typowy shooter, stworzony przez konsorcjum wydawnicze THQ wraz ze studiem developerskim Volition Inc. Grę zdominowały elementy akcji i walki, natomiast warstwa fabularna została bezpośrednio oparta na słynnym cyklu komiksów o tym samym tytule. „The Punisher” to...
The reap okladka gry

The reap (PC)

brak opisu gry

Co to sa Tipsy? - zasadniczo przyjęło się, ze tips znaczy to samo co cheat(cheaty). Ale tak naprawdę kody sa to rozmaite podpowiedzi do gry (np. rozbij okno w trzeciej planszy - a znajdziesz sekretna lokacje), a nie kody do wpisywania. Tym niemniej można cheaty nazywać tipsami - to w sumie żaden błąd. Istnieją również specjalne programy tzw. trainery które mogą w dużym stopniu ułatwić rozrywkę.
Strona 5 z 17
<<Początek 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 Koniec>>