Kody do gier - wyrazy wpisywane w czasie gry w grach komputerowych , majace na celu ulatwienie (lub niekiedy utrudnienie) rozgrywki (np. poprzez niesmiertelnosc, nieskonczonosc amunicji itp.).Rewolucyjny serwis z kodami do gier na komputer pc na stronie znajdziesz pomoce do gier, strona jest jedna z wiekszych baz w polskim Internecie!

Wyniki gier zaczynających się na literę t

Theme hospital okladka gry

Theme hospital (PC)

brak opisu gry
Theme park okladka gry

Theme park (PC)

brak opisu gry
Thief - Gold okladka gry

Thief - Gold (PC)

brak opisu gry
Thief 3 - Deadly shadows okladka gry

Thief 3 - Deadly shadows (PC)

Kolejna część kultowej serii Thief, zaliczanej do gatunku gier akcji typu „stealth” lub też FPS - first person sneaker. Podobnie jak w poprzedniczkach, tak i tu gracz staje się średniowiecznym złodziejem Garrettem, prawdziwym mistrzem w swoim fachu, jednakże historia,...
Thunder rabbit okladka gry

Thunder rabbit (PC)

brak opisu gry
Thunderbolt 2 okladka gry

Thunderbolt 2 (PC)

brak opisu gry
Tie fighter okladka gry

Tie fighter (PC)

brak opisu gry
Tiger shark okladka gry

Tiger shark (PC)

brak opisu gry

Co to sa Tipsy? - zasadniczo przyjęło się, ze tips znaczy to samo co cheat(cheaty). Ale tak naprawdę kody sa to rozmaite podpowiedzi do gry (np. rozbij okno w trzeciej planszy - a znajdziesz sekretna lokacje), a nie kody do wpisywania. Tym niemniej można cheaty nazywać tipsami - to w sumie żaden błąd. Istnieją również specjalne programy tzw. trainery które mogą w dużym stopniu ułatwić rozrywkę.
Strona 9 z 17
<<Początek 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 Koniec>>