Grand Theft Auto 5 Trailer #2

Długo oczekiwany drugi trailer GTA 5 jest już dostępny do obejrzenia zapraszamy wszystkich zainteresowanych nowym zwiastunem.

czytaj więcej

GTA 5 data premiery

RockStar Games oficjalnie potwierdził datę premiery nowej odsłony GTA. Jak mogliśmy się spodziewać gra ukaże się w 2013 roku prawdopodobnie wpierw na Xbox360, PS3(to już jest pewne na 100%) a dopiero później na pc..

czytaj więcej

GTA 5 San Andreas Grand Theft Auto V zapowiedz

Stało się, po wielu miesiącach oczekiwania, Rockstar opublikował pierwszy trailer/zwiastun Grand Theft Auto V! Dzięki niemu wiemy, że akcja gry toczyć się będzie w San Andreas! Zobaczcie czego możemy się spodziewać w nowej odsłonie GTA 5.

czytaj więcej

Dead Island 2 Techland już pracuje nad kontynuacją?

Jak podaje Siliconera, 28 października zarejestrowana została marka Dead World. Można by było snuć w związku z tym rozmaite domysły, ale ich krąg zawęża fakt, że zleceniodawcą była polska firma Techland. Można śmiało zakładać, że będzie to tytuł kolejnego projektu studia. Jego pierwszy człon sugeruje bowiem, że może to być kontynuacja Dead Island.

czytaj więcej

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów darmowe DLC

Darmowe DLC tylko na PC, konsolowcy będą musieli za nie płacić! Nie wynika to jednak z chęci zarobienia dodatkowych pieniędzy przez CD Projekt, lecz z polityki Microsoftu dotyczącej wprowadzania DLC na Xbox Live Marketplace. Sprawę wyjaśnił Adam Badowski w wywiadzie dla Rock Paper Shotgun.

czytaj więcej

Polska gra Dead Island doczeka się filmowej adaptacji!

Lionsgate, firma zajmująca się produkcją filmów, zakupiła prawa do wielkoekranowej adaptacji rodzimej gry Dead Island. Co ciekawe, filmowcy już podkreślają, że ich głównym źródłem inspiracji jest sławny trailer polskiej produkcji.

czytaj więcej

Patch do Wiedźmina 2 i DLC pobierz

Łatka do Wiedźmina 2 1.1 pojawi się w Internecie i co dokładnie będzie zawierać. Patcha dostaniemy najprawdopodobniej jeszcze dziś

czytaj więcej

Będa rekompensaty dla użytkowników Sony PlayStation Network

Firma Sony ujawniła szczegóły obiecanego programu rekompensacyjnego dla użytkowników PlayStation Network, którzy nie mogli korzystać z usługi przez ponad 20 dni po ataku hakerów. Okazuje się, że wszyscy miłośnicy konsol PlayStation 3 i PSP będą mogli pobrać za darmo po dwie z kilku wskazanych gier, a także otrzymają bezpłatnie abonament PlayStation Plus na pewien okres czasu.

czytaj więcej

Aroundpoland 2011

Student z okolic Jeleniej Góry wpadł na pomysł, by objechać dookoła Polskę. Nie mając funduszy na taką podróż, postanowił sprzedać 100 000 cm2 powierzchni swojego samochodu pod reklamę.

czytaj więcej

W FIFA 12 bedzie nowy silnik gry!

Spodziewaliście się, że FIFA 12 będzie odgrzewanym kotletem? Nic z tego, zapowiedzi twórców dają jednoznacznie do zrozumienia, że nowa odsłona zaserwuje nam całkowicie przebudowany gameplay!

czytaj więcej
Strona 1 z 2
<<początek 1 2 Koniec>>

Najnowsze informacje

Popularne newsy
Spodziewaliście się, że FIFA 12 będzie odgrzewanym kotletem? Nic z tego, zapowiedzi twórców dają jednoznacznie do... więcej...
Polecane kody: GTA - San andreas | Warcraft 3 | Need for Speed Most Wanted | NFS Underground 2 | The Sims 2 | Gry Online | Sleeping Dogs wymagania