Dead Island 2 Techland już pracuje nad kontynuacją?

Jak podaje Siliconera, 28 października zarejestrowana została marka Dead World. Można by było snuć w związku z tym rozmaite domysły, ale ich krąg zawęża fakt, że zleceniodawcą była polska firma Techland. Można śmiało zakładać, że będzie to tytuł kolejnego projektu studia. Jego pierwszy człon sugeruje bowiem, że może to być kontynuacja Dead Island.

 

Gra zadebiutowała w pierwszej połowie września i nie spotkała się ze szczególnie ciepłym przyjęciem branży. Wersje konsolowe w portalu Metacritic zostały ocenione średnio na 71 punktów, wydanie pecetowe wypada nieco lepiej, mając 80 punktów na 100 możliwych. Lepiej przedstawiają się statystyki sprzedaży. Dead Island, jako pierwsza polska gra, zagwarantowała sobie miejsce na samym szczycie listy w cotygodniowym rankingu sprzedaży w Wielkiej Brytanii (spędziła na nim dwa tygodnie).

 

W ciągu niespełna dwóch tygodni dotarła ponadto do dwóch milionów klientów na całym świecie. I to jest z pewnością wystarczający powód, by rozpocząć prace nad kontynuacją. Czy inwazja zombie rozprzestrzeni się z rajskiej wyspy na cały glob? Miejmy nadzieję, że przekonamy się niebawem.

źródło: gram.pl

dead-island-2-techland-juz-pracuje-nad-kontynuacja

03-11-2011 o godz. 11:04
Dodane przez: admin
brak komentarzy

Najnowsze informacje

Popularne newsy
Spodziewaliście się, że FIFA 12 będzie odgrzewanym kotletem? Nic z tego, zapowiedzi twórców dają jednoznacznie do... więcej...
Polecane kody: GTA - San andreas | Warcraft 3 | Need for Speed Most Wanted | NFS Underground 2 | The Sims 2 | Gry Online | Sleeping Dogs wymagania