Patch do Wiedźmina 2 i DLC pobierz

Łatka do Wiedźmina 2 1.1 pojawi się w Internecie i co dokładnie będzie zawierać. Patcha dostaniemy najprawdopodobniej jeszcze dziś w godzinach wieczornych. Studio CD Projekt RED informuje o wydaniu patcha 1.1, który wprowadza istotne ulepszenia do gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Najważniejszą zmianą jest usunięcie zabezpieczeń DRM ze wszystkich wersji gry. Usunięcie zabezpieczeń rozwiązuje wiele problemów jak np. limit aktywacji do pięciu komputerów jednocześnie.

Wśród innych znaczących zmian będzie można także zaobserwować wzrost wydajności gry (nawet do 30%) - zwłaszcza na starszych komputerach, lepszą stabilność, bezproblemową instalację darmowych DLC (pierwszy z nich zatytułowany „Kłopoty z Trollem” jest już zawarty w patchu 1.1 i w związku z tym nie wymagany jest jego oddzielny download i instalacja) oraz możliwość odwrócenia osi myszy a także przyporządkowanie klawiszy ruchu pod kursory oraz klawisze numeryczne.

W odniesieniu do pozostałych zmian Badowski dodał, „Patch 1.1 jest niezwykle ważny dlatego, że pozwala na wyeliminowanie wielu problemów technicznych, z którymi borykali się nasi klienci przy instalacji i aktywacji gry. Wierzymy, że po instalacji uaktualnienia, wszyscy gracze będą mogli cieszyć się bezproblemową rozgrywką. Jednocześnie chcę zapewnić, że nie przestaniemy wspierać graczy wraz z wydaniem tego patcha.

Jeżeli nadal będą tematy, z którymi będziecie mieć problemy, jak np. trudności z niektórymi, mniej typowymi konfiguracjami sprzętowymi, możecie spodziewać się ich rozwiązania w najbliższym czasie. Opinie, które stale otrzymujemy od graczy pozwalają nam dodawać nowe funkcje i jednocześnie ulepszać grę, tak aby każdy mógł cieszyć się rozgrywką możliwie najwyższej jakości.”

Patch do Wiedzmin 2 Zabójcy Królów Edycja Premium i Edycja Kolekcjonerska PL do pobrania tu.

25-05-2011 o godz. 15:41
Dodane przez: admin
brak komentarzy

Najnowsze informacje

Popularne newsy
Spodziewaliście się, że FIFA 12 będzie odgrzewanym kotletem? Nic z tego, zapowiedzi twórców dają jednoznacznie do... więcej...
Polecane kody: GTA - San andreas | Warcraft 3 | Need for Speed Most Wanted | NFS Underground 2 | The Sims 2 | Gry Online | Sleeping Dogs wymagania