Polska gra Dead Island doczeka się filmowej adaptacji!

Oficjalne oświadczenie w tej sprawie wydał dyrektor ds. operacyjnych Lionsgate i prezes Motion Picture Group, Joe Drake.

Podobnie jak tysiące dziennikarzy i miliony fanów my również zachwyciliśmy się zwiastunem Dead Island. Byliśmy nim wręcz oszołomieni. To marka, którą bardzo chcieliśmy zaadaptować na wielki ekran - jest wysmakowana, a w dodatku wynosi znany gatunek na wyższy poziom. Do tego, jest już ona znana na całym świecie i ma potencjał, by stała się serią.

 

Drake wspomina, że szykowany przez jego firmę obraz ma skupiać się emocjach, więziach rodzinnych i nieliniowym prowadzeniu fabuły. Rzecz jasna nie zabraknie samych zombiaków i akcji.

W sieci pojawiło się także kilka informacji na temat tego, kto zajmował się będzie filmem Dead Island. Producentami całości zostali Sean Daniel (seria Mumia, Szakal, Wyścig Szczurów), Stefan Sonnenfeld i Sarah Perlman. Ponadto pomaga im również producent wykonawczy Jason Brown.

Czy ten projekt ma szansę wypalić? Kogo widzielibyście w głównych rolach? Koniecznie podzielcie się z nami Waszymi przemyśleniami!

źródło: gram pl!

polska-gra-dead-island-doczeka-sie-filmowej-adaptacji

28-09-2011 o godz. 13:17
Dodane przez: admin
brak komentarzy

Najnowsze informacje

Popularne newsy
Spodziewaliście się, że FIFA 12 będzie odgrzewanym kotletem? Nic z tego, zapowiedzi twórców dają jednoznacznie do... więcej...
Polecane kody: GTA - San andreas | Warcraft 3 | Need for Speed Most Wanted | NFS Underground 2 | The Sims 2 | Gry Online | Sleeping Dogs wymagania