Kody do gry: Darksiders 2 (PC)
ODNAJDYWANIE DROGI DO CELU

W odnajdywaniu miejsc, do których Śmierć musi się aktualnie przedostać pomaga nie tylko mapa okolicy, ale również Wroniarz o imieniu Proch, który cały czas towarzyszy sterowanej postaci. Możliwe jest mianowicie wydanie wronie polecenia wskazania przejścia czy obszaru, do którego należy się udać, co jest szczególnie przydatne w trakcie przemierzania lochów składających się z dużej ilości połączonych ze sobą pomieszczeń.

EKSPLORACJA OKOLICY

W trakcie badania kolejnych lokacji dobrze jest wspomagać się widoczną w rogu ekranu mini-mapą, na której zaznaczane są między innymi miejsca ukrycia skrzyń z cennym wyposażeniem. Dobrze jest też wiedzieć, że Śmierć do niektórych obszarów świata nie może się początkowo przedostać. Jest to zazwyczaj związane z koniecznością awansowania w głównej kampanii i/lub odblokowania sobie dostępu do nowych umiejętności (jak np. Uchwytu Śmierci służącego do chwytania się zaczepów z dużych odległości).

KOLEKCJONOWANIE EKWIPUNKU

Po każdej zakończonej bitwie dobrze jest zbadać miejsca, w których zginęli przeciwnicy, albowiem wielu z nich pozostawia po sobie cenne przedmioty (możliwe jest ustawienie w opcjach gry żeby były one podnoszone automatycznie). To samo tyczy się licznie porozmieszczanych w świecie gry skrzyń. Niepotrzebne przedmioty najlepiej jest sprzedawać u lokalnych kupców lub poświęcać je w celu ulepszania posiadanych opętanych elementów ekwipunku.


Jeśli potrzebujesz kodów (trainera) do gry to pobierz go z działu download (wybierz ten który odpowiada Twojej wersji gry ten v1.03 lub v1.1(w pliku jest wyjaśnione jak z niego korzystać):

4 - Maksymalna siła
5 - Maksymalna obrona
6 - Maksymalna arcane
7 - Maksymalna odporność
8 - Nieskończone monety przewoźnika (Boatman Coins)
9 - Nieskończona amunicja
0 - Nieskończona wytrzymałość konia
 
Insert - Łatwe zabijanie (One hit Kill)
Page up - Każdorazowe wciśnięcie zwiększa poziom postaci o 1
Page down - Każdorazowe wciśnięcie zmniejsza poziom postaci o 1
End - Wysoko punktowane combo
Delete - Szybkie strzelanie
Numpad 1 - Specjalna zdolność: Śmierć i koń poruszają się szybko, mogą wyżej skakać. By użyć wciśnij w grze klawisz skoku i rusz naprzód.
Numpad 0 - Zapis lokacji teleportu
Numpad 2 - Teleportacja
Numpad 3 - Cofnięcie teleportacji
 
F2 - Super zdrowie
F3 - Nieskończony poziom Gniewu (Wrath)
F4 - Nieskończona ilość dusz
F5 - Nieskończona ilość złota
F6 - Wymaksowanie wszystkich umiejętności
F7 - Nieskończone punkty doświadczenia
F8 - Zmniejszenie grawitacji
F9 - Super szybkość
F10 - Super skoki
F11 - Super bieganie
F12 - Bullet time
Uwaga: kody do Darksiders 2 na (PC) zostaly przetestowane i powinny poprawnie dzialac. W opisie zostalo wyjasnione jak nalezy wpisywac kody dlatego nie udzielamy juz rad dotyczacych wlasciwego wpisywania kodow, i tym podobnych. Kody do gry Darksiders 2. Cheats, tips & trics, download.