Euro Truck Simulator 2 (PC)

Euro Truck Simulator 2 (PC) - okładka gry

Premiera gry:

2012-08-03

Ocena:

Twoja ocena:

Tagi:

euro, truck, simulator

Opis:

Następna część znanego symulatora samochodów ciężarowych z akcją rozgrywaną na terenie Europy, autorstwa firmy SCS Software. Wcielamy się w kierowcę pojazdu ciężarowego, a naszym zadaniem jest dostarczenie towaru do miejsca przeznaczenia w jak najkrótszym, optymalnym czasie. Twórcy postanowili wysłuchać wiernych fanów i wprowadzić sporą ilość poprawek w stosunku do pierwowzoru. Tytuł działa na zupełnie nowym silniku graficznym, który pozwolił na powiększenie mapy Europy, dodanie nowych miast i optymalizacji gry.

Euro Truck Simulator 2 oferuje możliwość wykonywania misji w ponad sześćdziesięciu miastach z najrozmaitszych zakątków globu – mapa świata jest cztery razy większa niż w "jedynce". W każdej z metropolii, którą odwiedzimy podczas rozgrywki, spotkamy charakterystyczne dla niej budowle, jak również oznaczenia drogowe, takie jak znaki czy tablice. Jeździć będziemy zarówno za granicą, jak i po polskich drogach w Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu.

EuroTruckSimulator 2 zawiera zupełnie nowy, realistyczny model jazdy - twórcy z największą precyzją odwzorowali wiernie prawa fizyki, a w pracach nad tym elementem brali udział prawdziwi kierowcy ciężarówek. Wśród samochodów, które oddano do naszej dyspozycji, znajdują się pojazdy marki Scania, MAN czy Renault.

ETS 2 umożliwia tuningowanie swojej maszyny za pomocą tysiąca dostępnych części, jak i farb. Na uwagę zasługuje także system dynamicznych robót drogowych, który sprawia, że cały czas musimy być uważni, aby nie zaskoczyły nas zmiany na trasie.

Euro Truck Simulator 2 pod względem graficznym prezentuje się znacznie lepiej od pierwszego Euro Truck Simulatora. Modele pojazdów, lokacje i inne elementy wyglądają zdecydowanie lepiej. Warto zaznaczyć obecność zmiennych warunków pogodowych oraz cyklu dobowego.

anonim - 05-01-2013 o godz. 12:52 zgłoś komentarz
Poprzednia cześć ETS była fajna ale ta jest po prostu extra! Nowe miasta, możliwości lepszy model jazdy to jest to co jak na razie zauważyłem nowego w Euro Truck Simulator 2 a gram dopiero kilka godzin:)