Gothic 3 (PC)

Gothic 3 (PC) - okładka gry

Premiera gry:

2006-10-13

Ocena:

Twoja ocena:

Tagi:

gothic

Opis:

Gothic 3 to jedna z najpopularniejszych komputerowych gier fabularnych. Do tej pory dwie pierwsze części, wraz z dodatkiem Noc Kruka, sprzedały się w naszym kraju w olbrzymiej ilości kilkudziesięciu tysięcy egzemplarzy! Fabuła gry gwarantowała dziesiątki godzin zabawy, a fani serii do tej pory opowiadają sobie o wydarzeniach z różnych części.

W dwóch pierwszych częściach serii Gothic przebyłeś długą drogę od pospolitego więźnia po bohatera Khorinis, bogatej w zasoby naturalne wyspy o strategicznym znaczeniu. Teraz nadszedł czas abyś wraz ze swoimi starymi przyjaciółmi odkrył i walczył na ziemiach Myrtany - głównego kontynentu.

Sytuacja jest beznadziejna: orkowie pokonali wojska Króla Rhobara i władają najważniejszymi regionami Myrtany, niewoląc populację ludzką. Tylko podstępni mieszkańcy południa i nieokrzesani barbarzyńcy z mroźnej północy zdołali oprzeć się dominacji orków. Najeźdźcom przeciwstawiają się jeszcze rebelianci, czający się pośród głębokich cieni w lasach Myrtany, próbujący prowadzić wojnę podjazdową z wrogimi siłami.

Tylko od ciebie zależy po której ze stron konfliktu się opowiesz - niezależnie jednak od tego co zrobisz los Myrtany spoczywa w twoich rękach!

anonim - 13-07-2012 o godz. 14:22 zgłoś komentarz
Pamiętam jak grałem w Gothic\\\'a II całymi dniami.. fabuła, humor po prostu coś niesamowitego.
anonim - 25-02-2012 o godz. 19:08 zgłoś komentarz
warto
anonim - 21-11-2011 o godz. 14:14 zgłoś komentarz
warto w to zagrać? grałem w gothic 2 i grało się bardzo przyjemnie, teraz mam trochę wolnego czasu i zastanawiam się czy warto to kupić bo teraz jest promocja na