Need for Speed Most Wanted (PC)

Need for Speed Most Wanted (PC) - okładka gry

Premiera gry:

2005-11-16

Ocena:

Twoja ocena:

Tagi:

need, for, speed, most, wanted

Opis:

Poczuj unoszący się w powietrzu zapach spalonego asfaltu oraz emocje towarzyszące nielegalnym wyścigom. Gra Need for speed most wanted, autorstwa twórców znakomitej serii Need for Speed™ Underground, to niepowtarzalna szansa zdobycia tytułu najlepszego i najbardziej nieuchwytnego kierowcy wyścigowego. Need for Speed Most Wanted to wyjątkowy klimat nielegalnych wyścigów, możliwość zaawansowanego tuningu pojazdów, a także dynamiczne sceny policyjnych pościgów, zdecydowanie bardziej efektowne od tych znanych z najlepszych filmów Hollywood. Już jesienią żaden szanujący się gracz nie będzie mógł obejść się bez tej pozycji. Prześcigaj rywali, uciekaj policji i wykorzystuj na swoją korzyść setki kilometrów otwartych tras, by wspiąć się na sam szczyt Czarnej Listy. Aby zyskać miano najlepszego i najbardziej nieuchwytnego kierowcy, gracze będą musieli zdobyć szacunek na ulicach i powiększyć objętość swojej policyjnej kartoteki.

 

Konieczny będzie udział w, mrożących krew w żyłach, wyścigach jeden-na-jeden z czołowymi kierowcami miasta. Nie obejdzie się bez stosowania umiejętnych uników i manewrów, bo tylko w ten sposób można uciec patrolującej świat gry policji. Kierowcy będą musieli poradzić sobie z policyjnymi obławami, stosując w tym celu rozmaite strategie trzymania gliniarzy na odległość. W tej grze wszelkich rywali należy zostawiać z tyłu. Niech nawdychają się spalin...

NFS Most Wanted to imponujący wybór najmodniejszych samochodów, od tuningowanych maszyn aż po super samochody. W tej grze osiągi ulubionego pojazdu można dostosować w dowolny sposób, tak by mógł on sprostać każdemu konkurentowi. Jesienią ulice będą należeć do Ciebie.

anonim - 23-06-2014 o godz. 12:57 zgłoś komentarz
jak włączać kody w grze?
anonim - 04-02-2013 o godz. 19:08 zgłoś komentarz
pisze jest a nie iest:P
anonim - 01-05-2012 o godz. 08:40 zgłoś komentarz
ta gra iest need, for, speed, most, wanted, nfs skończył się na porsche wszystkie następne części w tym ta to niewypały
anonim - 01-05-2012 o godz. 08:38 zgłoś komentarz
ta gra iest need, for, speed, most, wanted,
anonim - 21-11-2011 o godz. 14:06 zgłoś komentarz
nfs skończył się na porsche wszystkie następne części w tym ta to niewypały