Red Dead Redemption (PC)

Red Dead Redemption (PC) - okładka gry

Dostępna na:

Xbox 360

Ocena:

Twoja ocena:

Tagi:

red, dead, redemption

Opis:

Red Dead Redemption to kontynuacja gry akcji rozgrywającej się na dzikim zachodzie o podobnie brzmiącym tytule Red Dead Revolver. Wcielamy się w skórę Johna Marstona – niegdysiejszego rzezimieszka, który stara odnaleźć się w świecie Dzikiego Zachodu wkraczającego w XX wiek. Na terenach prerii pojawiać się zaczęły pierwsze oznaki uprzemysłowienia. Twórcy przygotowali dla nas epicką fabułę, opowiadającą o ostatnich dniach Dzikiego Zachodu.

Czeka na nas rozbudowany wątek główny oraz masa wątków pobocznych. Nie zabraknie oczywiście pojedynków oraz gonitw za dyliżansami. Przemierzać będziemy obszerny świat, pełen charakterystycznych miasteczek, prerii, pasm górskich etc. Poruszać się będziemy oczywiście nie tylko pieszo, ale także konno. Na naszej drodze z pewnością staną bandyci, jednak nie każdego napotkanego człowieka będziemy zabijać.

Grafika idealnie odwzorowuje klimat Dzikiego Zachodu – wszelkie szczegóły zostały dopracowane, świat gry jest naprawdę wielki. Nie brakuje również efektów atmosferycznych oraz zmian pór dnia.

brak komentarzy, badz pierwszy!