Sleeping Dogs (PC)

Sleeping Dogs (PC) - okładka gry

Premiera gry:

2012-08-17

Ocena:

Twoja ocena:

Tagi:

sleeping, dogs

Opis:

Sleeping Dogs to gra tworzona przez United Front Games we współpracy z uznanym Square Enix London Studios. Gracz wciela się w niej w Wei Shena - policjanta pod przykryciem, mającego za zadanie rozpracowanie od środka jednej z najgroźniejszych organizacji przestępczych na świecie - Triady z Hongkongu. Zwiedzając gwarną i zatłoczoną wyspę Hongkong wraz z jej spowitymi światłami neonów uliczkami i rozległymi marketami ulicznymi, gracze poznają niewiarygodną historię o lojalności i zdradzie, podczas której Wei zacznie kwestionować motywy własnych działań i odczuje, że jest coraz mocniej wciągany w wir wydarzeń.

Na tej wypełnionej akcją wyspie każdy zaułek, stragan, przystań czy wieżowiec mogą stanowić miejsce intensywnej strzelaniny, pełnego adrenaliny wyścigu ulicznego lub brutalnej walki wręcz. Dzięki jednemu z najbardziej intuicyjnych i przemyślanych systemów walki, Sleeping Dogs oferuje graczom możliwość wykonywania złożonych sekwencji ciosów i samodzielnego pokonywania setek wrogów. Gracze wykonają łamiące kości kopnięcia i kombinacje ciosów, brutalne kontry i wykorzystają przedmioty z otoczenia - piły tarczowe, budki telefoniczne, palniki, drzwi od lodówki i wiele innych - do efektownego wykańczania przeciwników.

anonim - 26-11-2012 o godz. 12:37 zgłoś komentarz
Wymagania Sleeping Dogs moim zdaniem są bardzo zawyżone, grafika jest słabsza niż w takim MP3 a wymagania ma z kosmosu. Na kompie na którym nawet dodatki GTA 4 chodzą płynie tu się potrafi przycinać ;[ Choć trzeba przyznać że historia opowiedziane w grze jest ciekawa.
anonim - 13-10-2012 o godz. 12:11 zgłoś komentarz
no niewiem max payne jest fajny tak samo jak sleeping dogs a kody karzdy głubi umnie wpisać frajerze
anonim - 12-09-2012 o godz. 22:51 zgłoś komentarz
ma ktos dod do instalacji
anonim - 03-09-2012 o godz. 12:43 zgłoś komentarz
a masz oryginał gry sleeping dogs w wersji 1.4? Bo mi działa,i nie trzeba nic wpisywać wystarczy kliknąć np. 1 numeryczną na klawiaturze (ta po prawej stronie) i wszystkie kody działają!!
anonim - 03-09-2012 o godz. 11:17 zgłoś komentarz
Kody nie działają!!!
Strona 1 z 2
<<Początek 1 2 Koniec>>