Sudden strike 3 Arms for victory (PC)

Sudden strike 3 Arms for victory (PC) - okładka gry

Premiera gry:

2007-11-30

Ocena:

Twoja ocena:

Opis:

Po raz pierwszy w pełnym 3D, znacznie ulepszone możliwości działania strategicznego i taktycznego. Połączone operacje jednostek morskich, lądowych i powietrznych na mapach o powierzchni 4 kilometrów kwadratowych wprowadzają na ekran Twojego komputera prawdziwie epickie bitwy II Wojny.

 

Sudden Strike III to kolejna gra z serii popularnych strategii, których akcja rozgrywa się podczas II wojny światowej. Gra została stworzona na innowacyjnym engine Sudden Strike Next7, mogącym wyrenderować olbrzymie obszary wypełnione lasami, morzem, polami itp. Silnik ten pozwala także na generowanie dużej ilość widzianych jednocześnie jednostek, oraz umożliwia tworzenie dynamicznych, liczonych w czasie rzeczywistym efektów oświetlenia i cieniowania. Silnik przygotowywany jest z myślą o strategiach czasu rzeczywistego zmianie nie uległ więc widok z lotu ptaka, aczkolwiek Sudden Strike III posiada dużą swobodę ruchu kamery i możliwość dokładnego zoomu.

Sudden Strike III otrzymał stworzony od podstaw interfejs, który pozwala na swobodną kontrolę dużej ilości oddziałów wojskowych. Gracz otrzymuje możliwość tworzenia rozbudowanych systemów obronnych, oraz zróżnicowanych sił lądowych, wodnych i powietrznych. Podczas rozgrywki ważną rolę odgrywają porty nadbrzeżne, które będąc ważnym węzłem transportu pomiędzy lądami, muszą zapewnić dostarczenie na front: piechoty, sprzętu, paliwa i amunicji. Miłośnicy walk morskich również nie mogę być zawiedzeni, ponieważ do ich dyspozycji oddana jest możliwość toczenia bitew przy wykorzystaniu okrętów i wsparcia lotnictwa morskiego. Duży nacisk położono także na przygotowania do walk – zadbano o nowy system logistyczny a także możliwość tworzenia systemów obronnych. Na wzmiankę zasługuje także wsparcie dla rozgrywek multiplayer z dużą ilością graczy i wprowadzenie w związku z tym rozbudowanej ochrony przed cheatowaniem.

brak komentarzy, badz pierwszy!