The Sims 2 (PC)

The Sims 2 (PC) - okładka gry

Premiera gry:

2004-09-17

Ocena:

Twoja ocena:

Tagi:

the, sims

Opis:

The sims 2 to zupełnie nowa generacja The sims. Ta powalająca na kolana gra umożliwia tworzenie i sterowanie ludźmi.W The Sims 2 każdy może pokierować życiowymi losami swoich Simów. Bądź ich towarzyszem podczas dzieciństwa, młodości i dorosłości.

Simy rozpoczynają życie z osobowością, którą im nadajesz (lub, którą dziedziczą po rodzicach). Osobowość kształtuje się pod Twoim wpływem i na podstawie Twoich wyborów.

Podczas swojego życia Simy kolekcjonują wspomnienia, na podstawie których określana jest ich osobowość, możliwości wyboru i sposób ich zachowania. Życiowe doświadczenia mogą mieć krótkotrwały lub długotrwały efekt na stosunkach między członkami rodziny lub przyjaciółmi. Doświadczenia Simów z dzieciństwa mogą mieć wpływ na ich dalsze życie i związki z innymi. Twoje Simy mogą nawiązywać przyjaźnie lub robić sobie najgorszych wrogów.

Twoje Simy zamieszkują realistyczny i tętniącym życiem trójwymiarowy świat, którzy tworzysz. Budując dom, będziesz mógł skorzystać z wielu interesujących opcji, dzięki którym postawisz piętra, strych i spadzisty dach. Możesz wybierać spośród setek nowych przedmiotów i obiektów. Wiele z nich można dostosowywać w trakcie gry do własnych upodobań. Gdy już wybudujesz wymarzony dom, będziesz mógł zrobić zbliżenie i przyjrzeć się życiu Twoich Simów. Rzuć okiem na to co mają w lodówce i zobacz wyrazy ich twarzy.

The sims 2 oferuje wiele nowych możliwości, które wprowadziliśmy w odpowiedzi na prośby fanów gry. Dlatego możecie być pewni, że rozgrywka w drugiej części będzie niesamowicie rozbudowana i dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń. Opcja tworzenia Simów umożliwi kreowanie wyjątkowych i niesamowicie szczegółowych twarzy. Można wybierać różnorodne fryzury, makijaże i akcesoria. Dostępny jest szeroki asortyment ubrań: codziennych, oficjalnych i zwariowanych. Podtrzymując tradycję umożliwiania graczom dostosowywania rozgrywki, The sims2 oferuje opcję wykorzystywania elementów przygotowanych w innych programach.

anonim - 01-04-2013 o godz. 16:13 zgłoś komentarz
Sims2 jest bardzo fajne kody się przydają
anonim - 06-03-2013 o godz. 19:05 zgłoś komentarz
uwielbiam the sims 2 i the sims 3 , mój tata ściągną z internetu wszystkie dodatki teraz muszę tylko zainstalować to wszystko
anonim - 26-11-2012 o godz. 12:34 zgłoś komentarz
Kocham Simsy 2, kody też się przydają także dzienks! Najbardziej w S2 podoba się mi to że mogę stworzyć od zera rodzinę. Wybrać dom, urządzić go według własnego pomysłu. Praktycznie nic mnie tu nie ogranicza i to jest fajne. Mam 14 lat:D
anonim - 24-08-2012 o godz. 10:45 zgłoś komentarz
sims jest jako rodzna lup le..sp..on i nie gradz na koty i to jes wajne ;;] ja mam sims bo smroku i setem pur roku i tes dom czenc 1 ;{;];[;]
anonim - 24-08-2012 o godz. 10:31 zgłoś komentarz
no wajna gra są tesz se .. x sims tla 18lat
Strona 1 z 2
<<Początek 1 2 Koniec>>