Two Worlds 2 (PC)

Two Worlds 2 (PC) - okładka gry

Premiera gry:

2011-11-12

Ocena:

Twoja ocena:

Tagi:

two, worlds

Opis:

Two Worlds 2 The Temptation jest sequelem rozbudowanej gry cRPG polskiej produkcji – Two Worlds. Twórcy z Reality Pump postarali się przede wszystkim poprawić elementy związane z interaktywnością świata przedstawionego oraz systemem walki wręcz, uzupełniając dodatkowo znaną z pierwszej części programu rozgrywkę szeregiem nowatorskich rozwiązań i pomysłów.

Do najciekawszych innowacji z pewnością możemy zaliczyć znacznie większą swobodę poruszania się głównej postaci. Małą rewolucją jest dodanie zupełnie nowego środka transportu – łodzi i żaglowców, dzięki którym możemy docierać do wielu zupełnie nowych, egzotycznych miejsc i wykonywać liczne, charakterystyczne dla marynistycznego klimatu zadania (np. szmuglowanie towarów, walki na morzu itp.).

 

Aby jednak bezpiecznie dotrzeć do celu podróży, jako dowódca okrętu musimy najpierw nauczyć się odpowiednich umiejętności, aby być potem w stanie pewnie poruszać się po pokładzie, odpowiednio reagować na warunki pogodowe i wykazać się odrobiną zdolności nawigacyjnych. Oczywiście, nowe terytoria są zamieszkiwane przez sporą grupkę bohaterów niezależnych, z którymi możemy nawiązać bliższy lub dalszy kontakt.

Sylvek - 25-08-2011 o godz. 08:32 zgłoś komentarz
Uwielbiam polskie produkcje :) ale wymagania koszmarnie duże ale są i plusy jest więcej możliwośći niż w 1 np.wobodę poruszania się głównej postaci. Małą rewolucją jest dodanie zupełnie nowego środka transportu – łodzi i żaglowców, dzięki którym możemy docierać do wielu zupełnie nowych, egzotycznych miejsc i wykonywać liczne, charakterystyczne dla marynistycznego klimatu zadania (np. szmuglowanie towarów, walki na morzu itp.) Co do gry to może być :)