Kody do gry: DMC Devil May Cry 2013 (Xbox 360)
UKRYTE BONUSY

Gra standardowo udostępnia tylko trzy poziomy trudności. W celu odblokowania kolejnych poziomów trudności musisz powtórnie zaliczać całą główną kampanię. Warto dodać, że poziomy te oprócz większej wytrzymałości potworów cechują się też innymi zmianami, jak na przykład modyfikacjami w kwestii ich liczebności oraz miejsc staczania z nimi walk.

Druga grupa niedostępnych początkowo bonusów to odmienione wersje Dantego. Głównego bohatera w wersji bez płaszcza możesz odblokować zaliczając grę na poziomie trudności Syn Spardy (Son of Sparda). Silniejszego Dantego odblokowuje się z kolei dzięki przejściu gry na poziomie trudności Dante musi zginąć (Dante Must Die). Podstawowa zmiana polega w tym przypadku na możliwości nielimitowanego korzystania ze specjalnego ataku Devil Trigger.

DOCIERANIE DO NIEDOSTĘPNYCH LOKACJI

Wiele etapów skonstruowanych jest w taki sposób, że dostęp do ich sekretnych obszarów i pomieszczeń jest możliwy dopiero po uzyskaniu dostępu do określonych broni lub umiejętności. Zapamiętuj sobie przede wszystkim niezniszczalne ściany, miejsca blokowane przez winorośla oraz wysoko położone balkoniki, powracając do tych lokacji po tym jak Dante w miarę przechodzenia kampanii uzyska dostęp do określonych umiejętności. Warto w tym miejscu dodać, że część z tych zdolności, jak na przykład lądowanie na wrogach celem wykonywania dalszych skoków, należy zakupić we własnym zakresie za zdobyte punkty doświadczenia.

ZDOBYWANIE PUNKTÓW

W celu zdobywania jak największych ilości punktów skupiaj się przede wszystkim na podbijaniu mnożnika, dążąc do tego żeby możliwie jak najdłużej znajdował się na poziomie S, SS lub SSS. Mnożnik skutecznie możesz zwiększać wykonując liczne ataki w krótkim odstępie czasu i dbając o to żeby były one możliwie jak najbardziej urozmaicone. Staraj się w rezultacie unikać zbyt częstego powtarzania tych samych ruchów, stawiając na większą różnorodność akcji. Unikaj też odnoszenia obrażeń, bo podbijanie mnożnika trzeba wtedy rozpoczynać od nowa.

Devil May Cry nie odbiega konwencją od pierwowzoru z 2001 roku. Gra jest pełnym akcji, spektakularnym hack'n'slashem z widokiem z perspektywy trzeciej osoby. Różnice dotyczą przede wszystkim mechaniki rozgrywki. Główny bohater dysponuje całą gamą nowych ataków i sztuczek, a także ma dostęp do większego arsenału broni (nie tylko pistoletów i mieczy). Dodatkowo deweloperzy z Ninja Theory wprowadzili dwa nowe tryby walki – Angel (Anioł) i Devil (Diabeł), pozwalające Dantemu skorzystać z wyjątkowo potężnych umiejętności. Oprawa audio-wizualna DMC: Devil May Cry stoi na wysokim poziomie. Gra w pełni korzysta z możliwości, jakie oferuje popularny silnik Unreal Engine 3.0.

Uwaga: kody do DMC Devil May Cry 2013 na (Xbox 360) zostaly przetestowane i powinny poprawnie dzialac. W opisie zostalo wyjasnione jak nalezy wpisywac kody dlatego nie udzielamy juz rad dotyczacych wlasciwego wpisywania kodow, i tym podobnych. Kody do gry DMC Devil May Cry 2013. Cheats, tips & trics, download.

Podobne gry: